Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żułów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Jarosławiec

Jarosławiec(Żułów + 23 km)

449 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie w województwie lubelskim. To idealna propozycja dla rodziny jako dom całoroczny lub wakacyjny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 686 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bezpośrednio atrakcyjną działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się części Zamościa na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Malownicza

Karolówka,Zamość(Żułów + 24 km)

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, komfort i ciszę, której nie zakłóca miejski zgiełk. To wszystko czeka na Ciebie przy ul. Malowniczej w Zamościu! Na sprzedaż dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Krasnystaw

Krasnystaw(Żułów + 17 km)

52 zł/m²164 m² 8 528 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 164m2 - Krasnystaw Miejsce handlowe,duże parkingi Duża witryna wystawowa, lokal typu "open space" Czynsz najmu 52zł netto /m2 ( w tym zawarte opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Rejowiecka

Borek,Krasnystaw(Żułów + 17 km)

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Żułów + 14 km)

105 000 zł2 939 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działka budowlana o pow. 2939 m2 w fantastycznym terenie Dębowiec 123, gmina Skierbieszów Lokalizacja Na południowo-zachodnim skraju gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. PCK

Centrum,Krasnystaw(Żułów + 17 km)

560 000 zł80,69 m² 6 940,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krasnystaw/ Jedyne takie 3 pokojowe mieszkanie, ścisłe centrum ul. Pck Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na zielonym osiedlu w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac 3 Maja

Krasnystaw(Żułów + 17 km)

1 642 zł91,23 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: plac 3 Maja 26/1, krasnystaw Powierzchnia uż.: 91,23 m2 Liczba pomieszczeń: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka, WC Cena: 18,0 zł/m2 netto - Atuty nieruchomości - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 975 zł72,13 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo prezentuję unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości Z przyjemnością prezentuję rewelacyjną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w zabytkowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Żułów

Żułów,lubelskie

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękna okolica, wzniesienia terenu, sady, lasy. około 15km od Krasnegostawu. 25 km od Zamościa, 30 km od Chełma

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żułów

Żułów,lubelskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skierbieszowski park krajobrazowy - żułów k/kraśniczyna, pow. Krasnystaw. Mieszkanie 2p+k = 40,7 m. kw. (piec C.O./C.W. gazowy), 1 piętro, piwnica, garaż murowany, 10 arów sadu przydomowego. Po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij